-
Heart of Iowa Jams, Jelly & Preserves
Regular price From $3.99 USDRegular priceUnit price per -
Homemade Fudge
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Roasted Corn Snack
Regular price From $1.35 USDRegular priceUnit price per -
Amana Meats
Regular price From $9.99 USDRegular priceUnit price per$9.99 USDSale price From $9.99 USD -
Trappistine Caramels
Regular price From $0.75 USDRegular priceUnit price per -
Sale
Cheddar Cheese Stick
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per$3.99 USDSale price $2.00 USDSale -
Amish Country Popcorn
Regular price From $1.99 USDRegular priceUnit price per -
Sale
Cedar Creek Popcorn
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price per$5.00 USDSale price From $2.50 USDSale -
Denison Mustard (11oz)
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Pork Summer Sausage (7oz)
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price per$6.99 USDSale price $3.50 USDSold out -
Sold out
Cow & Pig Poop in a Jar
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Almost Famous Popcorn
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price per -
Beaverdale Chocolate Bars
Regular price From $1.50 USDRegular priceUnit price per -
Muffin Mix - Designer Cloth Bagged 8oz
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price per -
Cinnamon Roasted Nut Bin
Regular price From $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Heart of Iowa Butters & Spreads
Regular price From $3.99 USDRegular priceUnit price per